Społeczna odpowiedzialność biznesu

Kupując w Sypane.pl czynisz dobro, ponieważ jesteśmy innym sklepem. Nasza firma pomaga ludziom z niepełnosprawnościami, wzmagającym się z chorobami, a także wspiera młodych geniuszy, którzy mogą poprawić jakość naszego życia i mieć wpływ na przyszłość!

SYPANE.PL Sp. z o.o. Non Profit

Nasza firma to przedsiębiorstwo społeczne zarejestrowane jako spółka non profit. Celem działania było stworzenie nowych miejsc pracy dla osób, które posiadają różną grupę niepełnosprawności, a także osobom, które chcą wrócić do normalnego życia i funkcjonowania w społeczeństwie po pobycie w zakładach karnych. Dodatkowo pomagamy osobom wykluczonym na rynku pracy, które mają na utrzymaniu rodziny, a są ubogo zarabiające.

1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego

Przekazujemy 1% podatku dla …. Wspieramy w ten sposób schronisko, które dba o porzucone zwierzęta, przez nieodpowiedzialnych właścicieli.

Mikrogranty dla polskich innowatorów

Inwestujemy w innowacyjne pomysły (start-upy), które są spójne z naszymi założeniami. Możesz otrzymać do 5 000 do 25 000 zł netto na rozwój własnego produktu. Interesują nas projekty, które poprawiają jakość codziennego życia, a także zmieniające otoczenie. Aplikuj o wsparcie uzupełniając formularz: Mikrogranty dla polskich start-upów.

Jesteśmy EKO!

Jeśli tylko możemy wykorzystujemy produkty ekologiczne, pochodzące z rynku wtórnego. Dlatego nasze pudełka są inne, a materiały, które znajdujesz w pudełku są na dziwnym papierze. Chroń z nami środowisko! Wykorzystaj nasze pudełka do przechowywania swoich rzeczy.