pomoc

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas wiadomość e-mail, odezwij się na Messengerze lub zadzwoń. Jednak zanim to zrobisz, sprawdź, czy odpowiedź na nurtujące Cię pytanie nie znajduje się w naszym zestawieniu najczęściej zadawanych pytań.

Jeśli szukasz informacji na temat płatności, wysyłki i dostawy, gwarancji, reklamacji czy zwrotów, odwiedź odpowiednie strony w naszym sklepie.

Pamiętaj, że pracujemy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00. Jeśli nie odbieramy, to znaczy, że zawzięcie realizujemy zamówienia. W 99% oddzwaniamy do naszych klientów, ale zdarza się nam też coś przeoczyć.

Najczęściej zadawane pytania

Czy można złożyć zamówienie telefonicznie?

Oczywiście, zadzwoń pod numer +48 17 XXX XX XX. Przyjmiemy Twoje zamówienie i dodamy je w Twoim koncie, a przesyłka zostanie spakowana i nadana jeszcze tego samego dnia.

Czy muszę rejestrować się, żeby dokonać zakupu?

Nie musisz rejestrować się, żeby dokonać zakupu. Jednak potrzebujemy wszystkie Twoje dane do wystawienia faktury i nadania przesyłki.

Dlaczego muszę podać wszystkie dane?

Twoje dane potrzebujemy do informowania Cię o statusie zamówienia, wystawienia faktury i nadania przesyłki. W celu wysokiej jakości obsługi klientów wystawiamy tylko faktury, dzięki którym wszystko jest czytelne i jasne. Na podany adres e-mail otrzymasz informacje o statusie zamówienia i przesyłce. Numer telefonu wykorzystujemy, jeśli wystąpi problem z Twoim zamówieniem, a także przekazujemy go firmie spedycyjnej, która będzie odpowiedzialna za doręczenie przesyłki. Kurier będzie mógł skontaktować się z Tobą w celu sprawnego dostarczenia przesyłki.

Czy mogę otrzymać fakturę w wersji papierowej?

Ze względu na ochronę środowiska w naszej firmie stosujemy elektroniczny obieg informacji. Nie drukujemy zamówień, zestawień magazynowych i zbędnych dokumentów. Dlatego faktury dla naszych klientów wysyłam w wersji elektronicznej. Oczywiście, jeśli nie jesteś EKO i chcesz otrzymać fakturę w wersji papierowej, poinformuj nas o tym. Wydrukowaną fakturę dołączymy do Twojego zamówienia.

Które Yerba Mate są najpopularniejsze?

Szukasz najpopularniejszych Yerba Mate? Przejdź do naszego wpisu na blogu “Najlepsza Yerba Mate ranking – zestawienie produktów“, a odkryjesz TOP 10 Yerba Mate w Polsce.