Najlepsza Yerba Mate ranking – zestawienie produktów

Ranking najpopularniejszych Yerba Mate na polskim rynku: Pajarito Tradicionala, Taragui Energia, Amanda Despalada, CBSe Energia Guarana, Rosamonte Suave, Guarani Energia, Verde Mate Energia Guarana,Cruz de Malta Tradicionala

Czytając artykuł poznasz:

 

Najlepsza Yerba Mate – ranking 

Czas na podsumowanie pierwszego kwartału 2020 roku i zestawienie najpopularniejszej i najchętniej kupowanej Yerba Mate. Zastanawiasz się, które marki podbiły serca smakoszy południowoamerykańskiego naparu? Konkurencja była ogromna, dlatego to właśnie odbiorcy zadecydowali o werdykcie. W rezultacie powstała lista najwyższej jakości tych produktów. Początkowe miesiące i ilość sprzedanych produktów pomogły zweryfikować najlepsze Yerba Mate. Ranking potwierdza, że niezależnie od gustów, to tradycja i oryginalny smak są kluczem do sukcesu.

TOP 10 najpopularniejszych i najlepszych Yerba Mate

  1. Pajarito Tradicionala – klasyczna Yerba o ostrym, wyrazistym smaku, zawiera drobno zmielone listki gałązki.
  2. Taragui Energia – charakteryzuje się tradycyjnym i intensywnym smakiem, dodaje mocy i likwiduje zmęczenie.
  3. Amanda Despalada – susz nie zawiera pyłu i patyczków, napar ma wyraźny, mocny smak, który intensywnie pobudza.
  4. CBSe Energia Guarana – aromat zapewnia delikatny smak naparu, a naturalny ekstrakt z owoców guarany dodaje energii oraz poprawia koncentrację. 
  5. Rosamonte Suave – polecana jest szczególnie początkującym smakoszom ze względu na delikatny smak i różany aromat.
  6. Kurupi Katuava – dzięki mieszance z dodatkiem ziół, gorycz jest słabiej wyczuwalna, napój odpręża, pobudza i korzystnie wpływa na lipido.
  7. Guarani Energia – mieszanka klasycznego suszu z owocami guarany gwarantuje podwójną dawkę energii na cały dzień.
  8. Yerba Mate Green Despalada – poleca się ją początkującym konsumentom z uwagi na delikatniejszy smak, ma wyrazisty zielony kolor i nie zawiera dużej ilości pyłu.
  9. Verde Mate Energia Guarana – kompozycja suszu z jagodami goji i płatkami kwiatu nagietka redukuje smak goryczy. Energetyczny dodatek guarany posiada skuteczne działanie pobudzające.
  10. Cruz de Malta Tradicionala  – klasyczna, ale łagodna w smaku, jest wydajna i nie wypłukuje się zbyt szybko.

Aktualne zestawienie na podstawie najchętniej kupowanych produktów może pomóc Ci w podjęciu decyzji jaką Yerba Mate wybrać. Sprawdzone produkty to gwarancja jakości i sposób na odkrycie egzotycznych doznań smakowych. Już wiesz, jakie Yerba Mate Polacy piją najczęściej, a także które produkty cieszą się największym uznaniem i zainteresowaniem zarówno u miłośników mocnych, jak i łagodniejszych aromatów. Nie czekaj, wybierz swoją ulubioną Yerbę i ciesz się jej smakiem!

 

Wpis został opublikowany w kategorii Yerba Mate. Dodaj artykuł do zakładek.

Dodaj komentarz