Yerba Mate – napój dla studentów

Skuteczne pobudzenie oraz efektywniejsza nauka to korzyści wynikające z picia Yerba Mate

 

Po przeczytaniu tego artykułu poszerzysz swoją wiedzę o:

 

Jakie korzyści płyną z picia Yerba Mate?

Istnieje wiele kompozycji gatunkowych Yerba Mate, a lista ich odbiorców jest jeszcze dłuższa. Zawartość witamin i minerałów powoduje stały wzrost liczby mateistów na całym świecie. Studenci i uczniowie to jedna z wielu grup społecznych, którym Yerba w znacznym stopniu pomaga podczas wielogodzinnej i wyczerpującej nauki, a także w codziennym funkcjonowaniu. Produkt jest na każdą kieszeń i posiada uniwersalne właściwości, które zachwycą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Zalety ostrokrzewu paragwajskiego

  • skutecznie pobudza – Yerba Mate dzięki wysokiej dawce kofeiny zawartej w liściach ostrokrzewu paragwajskiego jest naturalnym źródłem energii. Produkt działa stopniowo i długotrwale, a właściwości pobudzające utrzymują się nawet przez cały dzień. Napój z suszu pozwala pozbyć się zmęczenia i uczucia senności podczas długich godzin spędzonych przy książkach. Równie dobrze pomaga skupić się na wykładach nawet po nieprzespanej nocy.
  • odpręża i zwalcza stres – napar okazuje się zbawienny podczas sesji i w trakcie ważnych egzaminów. Działa uspokajająco na układ nerwowy i rozluźniająco na układ mięśniowy. W bezpieczny sposób redukuje objawy zdenerwowania i stany depresyjne, relaksując i przyjemnie wyciszając. 
  • wspomaga układ trawienny – jak wiadomo, wielu studentów nie ma czasu na gotowanie, a niezdrowe jedzenie jest ich częstym wyborem. Yerba Mate świetnie sprawdza się w przypadku zajadania stresu, jedzenia szybko i tanio, lub podczas braku apetytu. Napój pozwala znosić głód bez uczucia ssania w żołądku, a dzięki swoim odchudzającym właściwościom, przyspiesza spalanie tłuszczu i pobudza przemianę materii.
  • korzystny wpływ na pracę mózgu – Yerba Mate jest siłą napędową większości studentów, niewolników o północy. Zawartość witamin z grupy B oraz polifenoli doskonale pobudza mózg podczas intensywnej i wielogodzinnej pracy. Napar z suszu działa psychostymulująco, co pozwala na maksymalną koncentrację i poprawia procesy percepcji i zapamiętywania. 
  • zdrowa alternatywa napój energetycznych – Yerba Mate jest idealnym napojem dla osób w wieku szkolnym. W porównaniu do powszechnie znanych energetyków nawadnia, jest pełna unikalnych przeciwutleniaczy i nie zawiera kalorii, słodzików czy sztucznych barwników. Z powodzeniem może także zastąpić popularną kawę, która wypłukuje magnez i powoduje szybki spadek energii.
  • naturalny lek na kaca – produkt doskonale sprawdza się w walce z syndromem dnia wczorajszego. Napar dostarcza organizmowi dużej dawki polifenoli, makro i mikroelementów. Bogaty skład nawadnia organizm oraz pomaga oczyścić go z wszelkich toksyn i alkoholu.

Yerba Mate, czyli najlepszy sposób na naukę

Zielone złoto Indian, czyli Yerba Mate to produkt, który nie ma sobie równych. Jego działanie i różnorodność zachęca do odkrywania. W skrócie Yerba Mate to produkt, który jest najlepszym towarzyszem do nauki dla każdego studenta. Napar już po krótkim czasie pobudza oraz efektywnie podnosi sprawność intelektualną. Dla wymagających osób, które potrzebują silnego wsparcia, poleca się mieszanki o wzmocnionym działaniu. Świetnym przykładem są: El Pajaro Mas IQ Limitada, Verde Mate Mas IQ, Rosamonte Seleccion Especial, czy też Taragui Energia. Wypróbuj sam i poczuj naturalną moc prosto z Ameryki Południowej!

 

Wpis został opublikowany w kategorii Yerba Mate. Dodaj artykuł do zakładek.

Dodaj komentarz